Velice děkuji za vstřícný přístup paní makléřce ing.Mazalové a její velkou snahu po všech stránkách vyhovět,i když to bylo někdy pro ni hodně složité.Oceňuji její profesionalitu,přeji hodně dalších úspěchů.
Vážená paní inženýrko Mazalová, děkuji Vám za zaslané doklady týkající se prodeje pozemku v k. ú. Újezd u Boskovic. Vaše služby při prodeji pozemku byly i tentokráte skvělé, za což Vám děkuji a velice bych si přála, kdyby tomu tak bylo i při prodeji domu v ČH. Dovolte mi, abych Vám touto cestou popřála mnoho dalších spokojených klientů a krásný adventní čas.
Vážená paní Mazalová, i já děkuji za spolupráci s Vámi a pokud budu v budoucnu potřebovat cokoli ohledně této či jiné nemovitosti, určitě se na Vás ráda a s důvěrou obrátím. Děkuji za zaslané dokumenty a přeji Vám krásné dny.
Dobrý den paní Mazalová, ještě jednou děkujeme za Váš profesionální přístup k naší záležitosti. Doufáme, že naše společná volba byla dobrá a pronájem bytu bude k užitku obou stranám. Přejeme hodně pracovních úspěchů a v osobním životě jen to nejlepší.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení